Waga to nieodzowny łazienkowy gadżet każdej osoby, która walczy z nadmiarem kilogramów. Co powiecie na wagę łazienkową, która oprócz kilogramów, zmierzy zawartość tkani tłuszczowej i obliczy wskaźnik BMI. A wszystkie dane przekaże za pomocą WiFi, dzięki czemu na bieżąco możecie sprawdzać swoje postępy i monitorować kondycję organizmu. Waga Fitbit Aria to wszystko potrafi.

 

Fot: fitbit.comWaga Fitbit Aria – idealny gadżet dla aktywnych 1

To kolejny produkt sygnowany logiem Fitbit. Miłośnicy sportu na pewno kojarzą opaski tej firmy, które pozwalają monitorować dzienną dawkę ruchu i sprawdzić ile kalorii spaliliśmy  podczas treningu. Aria to kolejny ich produkt, która ma współgrać z całym systemem Fitbit. Wszystkie pomiary dotyczące waszego  ciała, osiągnięcia i  historię walki  o zgrabną sylwetkę możecie śledzić na smartfonie lub przez Internet. Wszystko, co musicie zrobić, to zalogować się na swój profil, w celu sprawdzenia wszystkich wykresów z pomiarami.

Fot: fitbit.com

Waga Fitbit Aria – idealny gadżet dla aktywnych 2

To urządzenie jest dobre nie tylko dla miłośników sportu, ale i  osób będących na diecie. Śmiało może z niej korzystać cała rodzina. Urządzanie pozwala na dokładny pomiar masy ciała, obliczając przy tym zawartość tkani tłuszczowej. Potrafi podać nawet nasz wskaźnik BMI.  Jak na łazienkową wagę, to całkiem sporo przydatnych funkcji.

Aria oprócz ciekawego technologicznego zaplecza  posiada również jedną jakże ważną zaletę. Wygląda elegancko i designersko zarazem. Dopasuje się do każdej łazienki. Do działania potrzebuje jedynie czterech baterii, to niewiele przy takim fit pakiecie. Za wagę łazienkową Fitbit Aria będziecie musieli zapłacić około 460–500 złotych.

.