Wiadomo nie od dziś, że nikt z nas nie jest idealny i każdy ma jakieś wady. Natomiast są takie, które przekreślają mężczyznę już na wstępie nawet u najbardziej tolerancyjnych kobiet. Jaki typ mężczyzn odpycha kobiety? Zrób wszystko, by nie stać się jednym z poniżej przedstawionych przykładów i nie dostać czerwonej kartki u płci pięknej.

Zaniedbany – ‘pachnę’ jak prawdziwy mężczyzna

Każdy mężczyzna lubi kobiety zadbane, dobrze ubrane, a przede wszystkim świeże i pachnące i wcale nikt się z tym nie kryje, bo to jest oczywiście i jak najbardziej normalne. Przecież nikt z nas nie chciałby umawiać się z kimś, kto żele pod prysznic i dezodoranty zna tylko z reklam. Z niewiadomych przyczyn niektórzy mężczyźni wciąż uważają, że przesiąknięta potem i tytoniowym dymem koszula czyni go bardziej męskim. Ubłocone buty to w ich przekonaniu symbol pełnego przygód życia, a brudne paznokcie świadczą o tym, że jest on człowiekiem czynu. Nic bardziej mylnego Panowie, chyba nie ma nic gorszego niż śmierdzący i zaniedbany facet. Białe skarpetki do czarnych butów i spodni też nie wpłyną najlepiej na wasz kontakt z kobietami, a włosy obcięte przez siostrę lub mamę, która fryzjerką nie jest, nie sprawią, że wasza fryzura będzie godna zwrócenia na nią uwagi. Na szczęście coraz więcej mężczyzn wie, że dbanie o higienę i wygląd jest bardzo ważne i takie wpadki zdarzają się rzadko, ale niestety wciąż się zdarzają. A więc prosty przekaz panowie: Bądź facetem i o siebie dbaj!

typy mężczyzn

Sknera

Kobieta prędzej niż sknerusa wybierze alkoholika bo jest szansa, że z tego chociaż się wyleczy…Zabierając kobietę na randkę zachowaj trochę rozwagi i nie pozwól jej płacić za siebie, a już nie daj Boże za Ciebie. Przecież z powodu kilku wypadów do restauracji nie zbiedniejesz, a na pewno wypadniesz dobrze w oczach kobiety i zostanie to przez nią na długi czas zapamiętane. Kwiaty czy prezenty też nie puszczą Cię z torbami, a kobiety zwracają uwagę na takie drobne rzeczy. Za parę złoty naprawdę możesz zbudować sobie wizerunek hojnego i kochanego mężczyzny. Natomiast, jeśli będziesz odmawiał sobie sięgania do portfela i wychodził z założenia, że skoro jesteście w związku to równie dobrze ona może za Ciebie zapłacić podczas kolacji, możesz sobie jedynie pomarzyć o związku na dłuższą metę.

Gbur, arogancki macho

Nie wiadomo skąd biorą się mężczyźni, których cechuje przeświadczenie, że mężczyzna wywodzi się z jakiegoś szlachetniejszego kruszcu niż kobieta, mało tego uważa, że to zagadnienie nadaje się idealnie do omówienia na randce. Jego pokaźnie zgromadzona wiedza na ten temat pozwala mu na kilkugodzinne opowiadanie, a przy tym na znudzenie swojej partnerki (o ile uda jej się tyle wytrzymać). Gbur chce pokazać, że dominuje nad swoją kobietą, ale to nic innego niż tylko maska pod którą kryje się zakompleksiony mały chłopczyk. Drodzy Panowie, mądre kobiety szybko poznają się na tym typie mężczyzn i doskonale wiedzą z kim mają do czynienia. Jeśli nie chcecie, by wasza druga połówka była niezbyt inteligentną panienką to najzwyczajniej w świecie nie bądźcie gburami ani aroganckimi macho.