Nie ma co ukrywać iż baterie w smartfonach nie mogą pochwalić się najlepszym procesem starzenia. Z upływem czasu ich pojemność ulega znacznemu pogorszeniu co wiąże się ze znacznie krótszym czasem ich działania. W XXI wieku nie ma chyba gorszej rzeczy niż padająca bateria w trakcie trasy czy przed ważną rozmową. Po co dokładać sobie dodatkowy stres i panicznie szukać kontaktu? Możemy zaopatrzyć się w power bank za naprawdę niewielkie pieniądze. Poniżej przedstawiamy tego typu urządzenia za mniej niż 50zł.

 

 

 

 

Często zdarza się nam zapomnieć czegoś z domu, dlatego aby mieć pewność co do własnego źródła energii, zawsze musimy mieć je blisko siebie. W tym przypadku na ratunek przychodzi nam power bank w kształcie breloka. Wystarczy, że dopniemy go do kluczy, a już nigdy nie opuścimy naszego mieszkania bez dodatkowej energii. Należy jednak pamiętać iż power bank nie naładuje się sam! Ze względu na kieszonkowy rozmiar urządzenie ma pojemność około 2000 mAh – co daje nam mniej więcej ładunek połowy baterii.

 

 

Przy takim samym wkładzie finansowym możemy kupić power bank, który nie wygląda jak przedłużany prostokąt. Na rynku dostępna jest cała masa tego typu urządzeń, które są jednak znacznie bardziej estetyczne, dzięki czemu świetnie komponują się z naszym ubiorem. Dodatkowym plusem jest ich pojemność, gdyż wynosi ona około 4000 mAh, dzięki czemu nasz smartfon będzie w pełni naładowany.

 

 

Nie każdy jednak stawia na estetykę. Dla większości użytkowników najważniejsze jest by power bank po prostu ładował i to jak najlepiej. W cenie mniejszej niż 50zł możemy dostać urządzenia, których pojemność wynosi nawet 5200 mAh. Co daje nam około 2 pełne ładowania telefonu. Dodatkowo niektóre modele zostały wyposażone w latarkę LED co może przydać się podczas wyjazdu na koncert czy wizyty w lesie

 

 

Przy wyborze odpowiedniego dla nas power banka musimy pamiętać o jednym – dopasowaniu jego możliwości do naszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli korzystasz ze smartfonu tylko po to by dzwonić to spokojnie możesz wybrać tańszy o mniejszej pojemności. Natomiast jeżeli traktujesz swój telefon jak multimedialny kombajn to zdecydowanie radzimy Ci zaopatrzenie się w potężniejszy sprzęt, nawet jeżeli z niewielką dopłatą.