Zapewne nie raz zastanawiałeś się, jak oszczędzić pieniądze na jedzeniu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, a mianowicie wcale nie musisz przymierać głodem, wystarczy próżniowa pakowarka Silo. Inwestycja w sprzęt, dzięki któremu aż 5-krotnie przedłużymy trwałość żywności, bardzo szybko się zwróci.

 

Czy wiesz, że przeciętna polska rodzina wyrzuca rocznie 2,4 tysiąca złotych do kosza? Nie wyrzuciłbyś takich pieniędzy prawda? Nie chcemy Cię martwić, ale tyle właśnie tracisz poprzez wyrzucanie żywności. Skala kraju jest jeszcze bardziej przerażająca. Po doliczeniu tego, co wyrzucają sklepy, marnujemy aż 9 milionów ton żywności, co daje 50 milionów złotych.

 

próżniowa pakowarka Silo

 

Trzeba przyznać, że robimy coś nie tak, skoro do kosza trafia co trzecie jabłko wyprodukowane przez rolnika. Nie ma się co dziwić, że powstaje coraz więcej wynalazków takich jak próżniowa pakowarka Silo, dzięki której możemy przechować żywność znacznie dłużej.

 

Wyrzucając jedzenie, wyrzucasz pieniądze. Próżniowa pakowarka Silo pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 200zł miesięcznie

 

Sceptycy zapewne zadadzą sobie pytanie, czym różni się taki sprzęt od zwykłych próżniowych pakowarek żywności? Odpowiedź jest bardzo prosta, a mianowicie wygoda.

 

próżniowa pakowarka Silo

Cały proces polega na włożeniu jedzenia do pudełka (i tak byśmy to zrobili przed wożeniem do lodówki) i wciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Nie ma potrzeby pompowania, podłączania i stosowania foliowych opakowań.

 

 

Dodatkowo sprzęt jest naprawdę nowoczesny, gdyż ma wbudowanego pomocnika, który ostatnio stał się bardzo modny (wsparcie dla asystenta głosowego). Kolejną zaletą są wbudowane moduły komunikacyjne Wi-Fi oraz Bluetooth, a także automatyczna waga, głośnik i najważniejsze system ostrzegania przed zepsutą żywnością.

 

Zwrot inwestycji już po kwartale

 

Próżniowa pakowarka Silo usuwa większość powietrza z pudełka. W ten sposób tworzy warunki, w których możemy przechowywać żywność aż 5-krotnie dłużej, niż w zwykłych opakowaniach. Od teraz, zamiast wyrzucać jedzenie, możesz je zjeść po prostu nieco później.

 

W zestaw podstawowy wchodzi moduł odsysający powietrze oraz 4 pojemniki. Cena przedsprzedaży wynosi 175dol, co daje około 660zł. Warto dodać, że taką kwotę statystyczna polska rodzina zaoszczędzi już po 3 miesiącach.