Zauważyłeś już w sieci designersko przerobione fotki? To z pewnością Prisma, najnowsza aplikacja na punkcie której szaleje niemalże cały Internet. Doskonale wiemy, że mając taką konkurencję jak: Instagram, Facebook, Snapchat, Twitter, Pinterest, Tumblr trudno jest się przebić i i zyskać popularność. Jednak aplikacja, o której zaraz usłyszysz pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba mieć tylko pomysł i umieć go zrealizować.

Fot: Instagram

Prisma – aplikacja ktora przerabia fotki w dziela sztuki podbija Internet

 

Prisma, to apka zmieniająca zdjęcia w dzieła sztuki! Umożliwia ona przetworzenie ich  w np. modernistyczny obraz, czy komiksową grafikę. Malarzom zajmowało to niekiedy wiele tygodni pracy, a tu wystarczy  jeden ruch placem, by mieć przerobione zdjęcie. Czy instagramowe filtry to już przeżytek? Nawet jeśli nie, to na pewno Prisma z gamą ok. 20 nowych filtrów będzie dla nich sporą konkurencją. Aplikacja,  póki co dostępna jest jedynie tylko dla użytkowników z systemem iOS, ale twórcy zapewniają, że szybko ma się to zmienić.

prisma

 

Za stworzenie aplikacji  odpowiada rosyjski startup Prisma Labs. W niedalekiej przyszłości funkcje aplikacji mają zostać rozbudowane, za jej pomocą będzie można edytować klipy filmowe oraz powiększać liczbę swoich filtrów. Jednak wśród użytkowników pojawiły się już pierwsze oznaki niepokoju i nie chodzi tu o niechęć do naszych sąsiadów. Problem stanowi privacy policy, niektórzy po jej przeczytaniu postanowi odinstalować aplikację. Warunki użytkowania odstraszają tych bardziej nieufnych. Z biegiem czasu przekonamy się, czy słusznie.

Fot: Instagram

Prisma – aplikacja ktora przerabia fotki w dziela sztuki podbija Internet2Fot: Instagram

Prisma – aplikacja ktora przerabia fotki w dziela sztuki podbija Internet1Fot: Instagram

Prisma – aplikacja ktora przerabia fotki w dziela sztuki podbija Internet6