Szczerze mówiąc każdy z nas ma problem jeżeli chodzi o pomysł na prezent świąteczny. Szczególnie jeśli mamy obdarować nim kogoś płci męskiej. No bo co kupić mężczyźnie, który już wszystko ma?

prezent świąteczny

Każdy mężczyzna na pewno ma w swojej szafie koszulę, ale już nie każdy posiada koszulę wysokiej jakości. Być może w prezentach wcale nie chodzi o to, by dostać to czego jeszcze nie mamy? Może udanym prezentem byłoby coś, co używamy na co dzień, ale niestety nasz pierwszy zakup nie był z najwyższej półki?

Marka Vistula słynie głównie z garniturów, marynarek oraz koszul wysokiej jakości. Natomiast obok całej odzieży formalnej posiada również szeroką gamę dodatków, które znacząco podkreślą indywidualny styl, każdego z ich klientów. Przyjrzyjmy się więc im bliżej.

Krawaty

Każdy z nas prędzej czy później będzie musiał założyć krawat, takie już jest życie mężczyzny. Bardzo często w propozycjach na stylowy prezent pojawiają się właśnie krawaty. Z pewnością taki prezent będzie udany nie tylko dla osoby, która na co dzień do pracy chodzi w garniturze i w jego przypadku garnitur gra pierwsze skrzypce, ale również dla artysty czy chociażby piekarza. Mężczyzna to mężczyzna, ładny krawat musi posiadać. Wybór jest bardzo duży, ale kogo nie ucieszyłby finezyjny krawat, który szyty jest ze stuprocentowego jedwabiu a do tego ma atrakcyjne wzorki. Taki krawat możemy kupić też naszemu nastoletniemu synowi czy bratu.

prezent świąteczny

Poszetki

Wyjątkową popularnością cieszą się teraz poszetki. Ten wzorzysty dodatek z brustaszy jest doskonałym pomysłem na uzupełnienie marynarki osoby, którą chcemy obdarować prezentem. Wybierać możemy od przeróżnych pasiastych wzorów po nadruki, które modne były w latach 60 czy nawet subtelne kwiaty.

prezent świąteczny

Galanteria

Sprawdzony pomysł na prezent świąteczny, okazuje się też ekskluzywna galanteria. Przy wyborze prezentu należy zwrócić szczególną uwagę na elegancie portfele, stylowe rękawiczki czy chociażby szykowne biznesowe teczki. Takie drobiazgi, które wykonane są z najwyższej jakości skóry na pewno będą pożądane przez niejedną osobę.

prezent świąteczny

Perfumy

Nie ma na świecie osoby, która nie zostałaby obdarowana kiedykolwiek perfumami. Perfumy to doskonały pomysł na prezent ponieważ możemy się wykazać naprawdę wielką kreatywnością dopasowując odpowiedni zapach do osoby, którą chcemy uszczęśliwić właśnie takim prezentem. Eleganckie i drogie perfumy sprawią naszym najbliższym wielką przyjemność, a tym samym sprawiając, że będą częściej o nas myśleć, ponieważ zapach często kojarzy się z konkretną osobą.

prezent świąteczny

Dodatki

Nikt z nas nie lubi marznąć, a szczególnie kiedy chcemy wyglądać ładnie. Ciepłe dodatki do kurtek oraz wszelkich płaszczy znajdują się teraz na liście życzeń każdego dżentelmena. Możemy wybrać szalik z kaszmiru w atrakcyjne groszki lub nawet wełnianą pepitę, czy chociażby ciepłą i elegancką czapkę.

prezent świąteczny

Jeżeli nie znamy kogoś za dobrze i mało wiemy o gustach osoby, którą chcemy obdarować prezentem, doskonałym rozwiązaniem jest wtedy karta podarunkowa. Zakupy na własną rękę potrafią sprawić wiele przyjemności.

Fot: Vistula