Plecak z funkcją masażu to marzenie wszystkich podróżników oraz studentów. Nina Parekh –założycielka star tupu Eume, przekonała się o tym na własnej skórze. Nie postąpiła jak większość ludzi, a mianowicie nie zaprzestała na narzekaniu i postanowiła rozwiązać ten niewygodny problem. Rezultatem tego jest niesamowity plecak, który nie tylko spełnia rolę przechowywania rzeczy, ale również uprzyjemni nam dzień – po założeniu go na plecy, otrzymamy masaż.

 

Zapewne każdy z nas raz w życiu doświadczył problemu, z którym zmagała się Nina Parekh. Kiedy wrzucisz do plecaka, kamerę, laptop, książkę i kable, ciężar staje się nieprzyjemny, szczególnie gdy jesteśmy skazani chodzić z naszym ładunkiem przez kilka godzin. Dotyczy to zarówno uczniów/studentów, jak i dziennikarzy/blogerów technologicznych.

 

Nie ma co ukrywać, że rozwiązanie zaproponowane przez Ninę – plecak z funkcją masażu przynosi ulgę zmęczonym plecom. W tylnej ścianie znajdują się wbudowane masażery, które zostały podzielone na trzy moduły: górny, środkowy oraz dolny. Uprząż pozwala dopasować plecak tak, by masażery przylegały do ciała w potrzebnych miejscach.

 

Plecak z funkcją masażu

 

plecak z funkcją masażu

 

Za sterowanie masażem odpowiedzialny jest przycisk, który został zamontowany w jednym z pasów. Dzięki temu użytkownik sprzętu może wybrać masaż konkretnej partii lub całych pleców. W plecaku znajdziemy również wbudowany Power Bank, dwa gniazdka wyprowadzone na zewnątrz do zasilania zewnętrznych urządzeń oraz port microUSB do ładowania wewnętrznego akumulatora.

 

Dodatkowym atutem plecaka jest wodoodporna powłoka, dzięki której zawartość naszego plecaka będzie zawsze bezpieczna. Warto również wspomnieć o wewnętrznym organizatorze, która pomaga utrzymać porządek wśród przenoszonych dokumentów oraz innych drobiazgów. Plecak ma również wbudowaną ukrytą kieszeń, służącą do bezpiecznego przenoszenia pieniędzy czy ważnych dokumentów.

 

Plecak z funkcją masażu – trzy wersje do wyboru

 

Plecak dostępny jest w trzech wersjach: Classic, Daily oraz Travel. Plecaki różnią się pojemność oraz szczegóły wykończenia. Koszt najtańszej wersji Classic w przedsprzedaży wynosi 99 dol., czyli 365zł. Trzeba przyznać, że nie jest to wygórowana cena jak za taki sprzęt.