Philips PowerPro Aqua 3w1 to odkurzacz nowej generacji przez co przyciąga uwagę szczególnie płci męskiej. Każdy mężczyzna XXI wieku zdaje sobie sprawę, że mieszkanie nie jest jakąś jaskinią czy składzikiem i należy o nie dbać. A takie sprzęty jak Philips PowerPro Aqua 3w1 w rękach faceta są na wagę złota.

 

Fot: polki.pl

 

Nowoczesny bezprzewodowy odkurzacz marki Philips PowerPro Aqua 3w1 pełni również funkcję mopa co w znacznym stopniu ułatwia codziennie porządki i pozwala utrzymać mieszkanie w czystości. To urządzenie nowej generacji pozwala na jednoczesne odkurzanie podłóg oraz dywanów a także mycie na mokro np. najróżniejszych plam z twardych powierzchni. Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi na wodę, który w dowolnej chwili możemy odłączyć od odkurzacza.

 

zobacz również: Boneco S450: zadbaj o powietrze, którym oddychasz

 

Dodatkowym plusem urządzenia Philips PowerPro Aqua 3w1 jest wbudowany ręczny odkurzacz do mebli za pomocą którego możemy pozbyć się między innymi okruchów ze stołu czy sierści zwierząt z łóżka. To bezprzewodowe małe cacko używa się bardzo wygodnie, a co najważniejsze możemy sięgnąć po nie tak naprawdę w każdej chwili bez konieczności rozkładania i podpinania do kontaktu.

 

Zobacz również: Obowiązki domowe kontra udany związek