Zegarek nie należy to najtańszych prezentów, jednak z pewnością do tych najwyższej klasy. Specjalnie na walentynki marka produkująca zegarki w ramach romantycznej miłości połączyła dwa modele w jeden, tworząc tym samym idealną parę.

Połączenie Globemaster Annual Calendar z De Ville Ladymatic

Najbardziej udane walentynki to te z piękną biżuterią, dlatego spraw swojej drugiej połówce prezent, który pozwoli jej się zakochać w Tobie jeszcze bardziej, a dodatkowo sprawi, że spoglądając na niego zawsze będzie o Tobie pamiętać.

Globemaster Annual Calendar

Zdecydowanie jest to jeden z najtwardszych modeli zegarków jakie do tej pory tykały na tym świecie. Wytrzymały pierścień lunety zrobiony z węgliku wolframu to doskonały pomysł na walentynkowy prezent, a dodatkowo chwile czułości zostaną idealnie podkreślone kopertą zrobioną ze stali szlachetnej. W tym roku walentynki z pewnością będą udane.

prezent walentynkowy

Zegarek został wyposażony również w wyjątkową tarczę typu ”Pie Pan”. Jeżeli kiedykolwiek ktoś z was miał kontakt i możliwość przyjrzenia się starszym tego typu tarczom to doskonale wie na czym polega jej magia. Każde załamanie jej kształtu przypada na jeden miesiąc w roku wspierając tym samym funkcję rocznego kalendarza mechanizmu zegarka.

Dodatkowo na tarczy została umieszczona niebieska gwiazdka Constellation wraz z logiem firmy. Niebieski kolor gwiazdki nie jest przypadkowy, pasuje do wskazówek, które są tego samego koloru oraz indeksu, który jest wzbogacony substancją Super-LumiNova.

Taki prezent z pewnością zrobi wrażenie. To, że wygląd to nie wszystko jest rzeczą oczywistą, która sprawdza się również w tym przypadku, poczekaj aż dowiesz się coś o wnętrzu tego zegarka.

De Ville Ladymatic

Połączenie zegarka Globemaster Annual Calendar z modelem De Ville Ladymatic jest po prostu czymś magicznym. Obydwa zegarki są przez panie darzone wieczną miłością oraz tak samo trwałym uczuciem jak same w sobie trwałe są obydwa modele.

Jeżeli chodzi o samą linię Ladymatic to dostępna jest ona na rynku już od 1955, a więc naprawdę długi czas. Co najważniejsze przez te wszystkie lata jej modele cały czas są punktem odniesienia w kobiecej modzie. Od momentu powstania pierwszego zegarka Ladymatic po dzień dzisiejszy żaden z nich nie stracił nic ze swojego wręcz urzekającego stylu oraz gracji.

34mm koperta oraz bransoleta zostały w pełni wykonane ze szlachetnej stali. Natomiast do polerowanych wskazówek w kształcie alfa zostało wykorzystane białe złoto. Jeżeli chodzi o wykładane brylantami indeksy to również zostały wykonane z białego złota.

prezent walentynkowy

Pierścionek Ladymatic z białego złota

Nie ma kobiety, której nie przypadłby do gustu pierścionek z 18-karatowego białego złota. Ten piękny, pełen gracji a do tego wygodny pierścionek to coś, co wręcz musi znajdować się w biżuterii Twojej kobiety. Walentynki w zeszłym roku nie były zbytnio udane po tym jak kupiłeś czekoladki w pudełku oraz róże? Nie ma co się dziwić, gdyż każde czekoladki kiedyś się kończą a płatki róż opadają. Natomiast kupując tą ponadczasową biżuterię możemy Cię zapewnić, że w tym roku walentynki będą udane jak jeszcze nigdy dotąd. Ten niesamowicie uwodzicielski wzór pierścionka, który zrobiony jest aż z 18-karatowego złota i przyozdobiony 44 brylantami sprawi, że to będzie wasz dzień. Szczęśliwego dnia Walentego.