Dla wszystkich fanów Jedi, zarówno tych małych, jak dużych przygotowaliśmy najciekawsze i najfajniejsze gadżety z Gwiezdnych Wojen, które idealnie sprawdzą się w roli prezentu. Jeśli nadal nie możecie się zdecydować, być może których z nich Was zainspiruje. Niech Moc będzie z Wami!

BB-8 to chyba najbardziej pożądana zabawka i najbardziej brzęczący bohater „Przebudzenia Mocy”. Zabawka słucha twojego smartfona i może nauczyć się reagować na twój głos. Każdy prawdziwy fan marzy o takim gadżecie.

gadżety z Gwiezdnych Wojen

Kto nie marzy o posiadaniu własnego miecza świetlnego, który jest jedną z najbardziej popularnych broni, którą powieści science fiction kiedykolwiek dały światu. W sklepie znajdziemy mnóstwo modeli mieczy świetnych, począwszy od taniego plastiku, po prawdziwy filmowy odpowiednik. Jednak Ultraforce to złoty standard. W swojej kolekcji posiadają mecze dekoracyjne i funkcjonalne, ale żeby być uczciwym wobec samego siebie, najlepiej dostać dwa. Miecze w dłoń i do walki!

gadżety z Gwiezdnych Wojen

W najsłynniejszej sadze science fiction ukryty został jeden z najlepszych romansów w popkulturze. Han i Leia są parą na wieki i te poduszki dokładnie to odzwierciedlają. Nadadzą się nie tylko do wypoczynku, dekoracji wnętrza, ale i prowadzenia bitwy na poduszki.

gadżety z Gwiezdnych Wojen

Klocki Lego, kto ich nie uwielbia?

gadżety z Gwiezdnych Wojen

Ten plakat z “Gwiezdnych Wojen” to ikon sama w sobie. W stylu staromodnej propagandy oferuje ironiczną sympatię dla ciemnej strony mocy. Jest stylowy i elegancji, będzie idealnym prezentem dla lorda Sithów z Twojego życia.

gadżety z Gwiezdnych Wojen

Na pewno kojarzycie scenę, która była inspiracją to zaprojektowania tego śpiwora. Jedno jest pewne, podczas oglądania sagi nie będzie wam zimno.

gadżety z Gwiezdnych Wojen

Fot: thinkgeek

Ktoś zamawiał drinka z lodem?

gadżety z Gwiezdnych Wojen

Łóżko dla młodego Jedi.

gadżety z Gwiezdnych Wojen