Zamierzasz zapuścić zarost w tym miesiącu i potrzebujesz odrobiny motywacji? Ci panowie pokażą Ci jak może wyglądać Twoja broda.

U niektórych brodaczy, zarost ma większą symbolikę i znaczenie niż mogło by się wydawać. Czasami jest wręcz kwestią przypadku, a niekiedy otwiera ścieżkę ku nowej karierze. Wiecie kogo mamy na myśli? Oczywiście chodzi nam o Caleba Callisona, który po śmierci przyjaciela zaczął zapuszczać brodę. Z początku była bardziej symbolem depresji, jednak to właśnie dzięki niej Caleb poczuł nowe powołanie, został fryzjerem i założył własny Barber Shop.

Brodaczy


Teraz kierujemy swoją uwagę w kierunku Południowej Kalifornii. Levi Stöcke to jedno z najgorętszych nazwisk w świecie brodaczy. Oczywiście na swoim koncie ma kampanie dla marki Levi’s. Niedawno uruchomił również swoją własną linię biżuterii, która pokazuje, że nie ma żadnych ograniczeń do bycia facetem z brodą.

brodaczy


Kolejny duży brodacz z tatuażami. Billy Huxley z Londynu z pewnością prezentuje sobą look, który jest poszukiwany przez wiele marek. Faceci na całym świecie starają go powielać.

brodaczy


Jeśli rozmawiamy o zaroście to nie możemy pominąć takiej persony jak Ricki Hall. Model spotykał się z Kelly Osborne i sam podkreśla, że czerpie swój styl ze wszystkiego, nawet z dzieci i ludzi bezdomnych. Może nie cieszy się najlepszą reputacją, ale na pewno nie ma problemów ze znalezieniem pracy.

brodaczy