Marka Xiaomi pomaga w walce z koronawirusem, przekazując tak niezbędne rzeczy, jak maseczki oraz termometry. Pierwsza partia takiego sprzętu została już przekazana do Ministerstwa Zdrowia.

Marka Xiaomi pomaga w walce z koronawirusem

Polskie szpitale otrzymają 50 tysięcy maseczek sanitarnych, a także 30 termometrów elektronicznych. Ministerstwo Zdrowia zapewnia, że sprzęt trafi do najbardziej potrzebujących placówek w Polsce. To jednak nie koniec pomocy ze strony Xiaomi.

‘’ W Xiaomi mamy świadomość, że bez wsparcia polskich konsumentów i Mi fanów, nasza obecność na tym rynku nie byłaby możliwa. Z tego powodu, tym symbolicznym gestem, chcemy wyrazić nasze uznanie, jednocześnie okazując nasze wsparcie i solidarność dla Polski. Mamy nadzieję, że rzeczy przekazane Ministerstwu Zdrowia pozwolą na kontynuację prowadzonych działań i wsparcie szpitali’’

Marka Xiaomi pomaga w walce z koronawirusem nie tylko w Polsce, ale również innych regionach, które zostały najbardziej dotknięte epidemią. Kraje takie jak Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Holandia, Indonezja, Korea Południowa czy Luksemburg niebawem również dostaną wsparcie od producenta.

Sprawdź również: Domowy sposób na płyn do dezynfekcji i chusteczki antybakteryjne

Wielki ukłon w stronę chińskiej firmy, która nie patrzy na inne państwa tylko przez pryzmat zbytu, a tam samym zarobku. Każda pomoc jest ważna, oby więcej takich akcji.
Pamiętajmy, że pomagając sobie wzajemnie jest większa szansa na sukces.