Nie masz pomysłu na prezent, który sprawdzi się zarówno w przypadku cioci jak i wujka? Kubek termiczny Travel Mug to idealny pomysł. Jego ogromną zaletą jest wielkość, poręczność, a także 13 kolorów do wyboru.

 

Kubek termiczny Travel Mug to uniwersalny prezent, który nada się zarówno dla kuzyna, jak i żony czy dalekiej ciotki. Kto nie lubi zabrać ze sobą aromatycznej kawy w drogę do pracy?

 

Travel Mug Emsy słynie z bogatej palety kolorów do wybory – możemy przebierać od eleganckiej szarości po wściekły róż.

 

kubek termiczny Travel Mug

 

Kubek termiczny Travel Mug ma pojemność 360 ml, trzeba przyznać, że zmieścimy do niego całkiem sporo kawy. Technologia 360 stopni pozwala na picie z dowolnej strony pokrywki.

 

Co najważniejsze Travel Mug nie przecieka i jest został wyposażony w specjalnie zabezpieczenia przed oparzeniem. Osłonka jest również antypoślizgowa, dzięki czemu nie musimy się martwić, że wysunie się z dłoni, nawet w rękawiczce. Ciepło zachowane jest do 4 godzin, natomiast zimna lemoniada latem – pozostanie porządnie schłodzona aż do 8 godzin. Producent zapewnia 5 letnią gwarancję, co oznacza, że jakość produktu jest niebyle jaka, a prezent z pewnością nikogo nie rozczaruje.