Koncert podczas kąpieli? Czemu nie, warto urozmaicić ten czas, by nie stał się dla nas tylko i wyłącznie rutyną, ale wciąż był przyjemny i relaksujący. Sprawdźmy jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się w łazience i umilą nam czas swoim brzmieniem.

 

Radio pod prysznicem

 

Radio zawieszone w kabinie prysznicowej to świetny sposób na to, aby wybrać się na koncert podczas kąpieli. Podczas wyboru radia do łazienki należy zwrócić szczególną uwagę na oferowaną klasę wodoodporności. Trzeba pamiętać, że jednak nasz łazienkowy sprzęt będzie wystawiony na działanie wody pod różnymi kontami , a także dużą wilgotność powietrza. Co ciekawe, wydatek na łazienkowe radio nie odbije się w znaczący sposób na naszym budżecie.

 

Nasza propozycja: Radio Adler AD1133

 

Koncert podczas kąpieli

Smartfon wodoodporny

 

Jeżeli przymierzamy się do zakupu głośnika lub słuchawek wodoodpornych musimy najpierw zaopatrzyć się w smartfon, który będzie przesyłał muzykę do pozostałych urządzeń. Obecnie większość samrtfonów odporna jest na działanie wilgoci, a także zachlapania. Jeśli chcesz przeżyć swój pierwszy koncert podczas kąpieli, ale boisz się, że telefon wpadnie Ci do wanny pełnej wody – wybierz smartfon wodoodporny.

 

Zobacz również: Magiczny instrument dla każdego

 

Głośniki wodoodporne

 

Jeśli posiadasz smartfon wodoodporny, wypadałoby się zaopatrzyć w głośniki, które sprawią, że nasz koncert podczas kąpieli będzie brzmiał w taki sposób jakbyśmy znajdowali się przed sceną. Aby cieszyć się muzyką w łazience wystarczy wparować urządzenie ze smartfonem.

 

Nasz propozycja: Głośnik LogiLink – sprawdzi się nie tylko w łazience, ale również podczas letniego wypoczynku nad jeziorem.

 

Koncert podczas kąpieli

 

Trzeba przyznać, że chodzenie do łazienki z głośnikiem i telefonem nie należy do najwygodniejszych. Dlatego warto zaopatrzyć się w sufitowy głośnik wodoodporny.

 

Nasza propozycja: Głośnik sufitowy Qoltec, który został przystosowany do pracy w temperaturach 10-40 stopni, a także wilgotności wynoszącej 90-95%.

 

Koncert podczas kąpieli

 

Sprawdź również: Słaba bateria? Power bank do 50zł

 

Koncert podczas kąpieli na słuchawkach

 

Osoby, które nie mieszkają same i biorą pod uwagę fakt, iż ich muzyka nie koniecznie musi odpowiadać współlokatorom powinny zastanowić się nad zakupem słuchawek wodoodpornych. Oczywiście najwygodniejszą opcją będą te bezprzewodowe. Tego typu słuchawki to uniwersalny sprzęt, oprócz wieczornych kąpieli mogą również umilać nam czas podczas pływania nad jeziorem czy nurkowania.

 

Nasz propozycja: Słuchawki Overmax Activesound 1.1

 

Koncert podczas kąpieli