Kobiety bywają naprawę szalone i bardziej odważne niż nie jeden facet. Jeżeli im na czymś zależy, jeśli coś lub raczej ktoś je interesuje to przewrócą świat do góry nogami, ale osiągną swój cel wykonując robotę lepiej od niejednej agencji wywiadowczej. Co tak naprawdę chcą o Tobie wiedzieć kobiety?

chcą o Tobie wiedzieć

Twoi znajomi na facebooku

Możesz być pewien, że sprawdziła już wszystko co znajduje się w Internecie na Twój temat. Wszystkie Twoje stare profile, których nie odwiedzałeś od lat zostały przez nią przejrzane, wie już nawet jakim nickiem posługujesz się w swojej ulubionej grze. Profile Twoich koleżanek z facebooka też zostały dokładnie sprawdzone czy aby przypadkiem jakieś zdjęcie nie zostało przez Ciebie skomentowane.

Twój znak zodiaku

Podobno każdy musi w coś wierzyć, wtedy żyje się nam łatwiej. Zdziwiłbyś się jak wiele kobiet czyta, te wszystkie brednie astrologiczne i numerologiczne. Skoro już wie kiedy się urodziłeś to musi sprawdzić czy wasze znaki zodiaku do siebie pasują oraz przeczytać jakim typem człowieka jesteś.

Gdzie się ubierasz

Uważaj na to co na siebie zakładasz. Kobiety do tych spraw mają nie tylko czuje oko, ale również dobrego nosa. Z odległości rozpozna jakim typem człowieka jesteś jeżeli chodzi o ubiór. To krótkie badanie pozwoli jej dowiedzieć się na Twój temat bardzo cennych dla niej informacji. Nie musimy chyba mówić, że żadna kobieta nie lubi tych nazbyt oszczędnych.

Odpowiednio dojrzały na stały związek

Tutaj wcale nie musisz wiele mówić, a nawet odzywać się w tej kwestii. Kobieta sama to oceni na podstawie kilku mogłoby się wydawać mało istotnych dla Ciebie rzeczy. Zdecydowanie o tym czy jesteś gotowy na stały związek czy też nie świadczy porządek w Twoim mieszkaniu, kolejną z tych rzeczy są relacje z rodziną (lepiej mieć przyjazne), następnie to czy lubisz dzieci, pamiętaj, że większość kobiet zbliżających się do 30 myśli o jak najszybszym zajściu w ciążę. Oczywiście Twoja praca również ma duże znaczenie w tej kwestii, nie muszę chyba mówić, że im poważniejszy styl pracy tym lepiej. Może Cię to nieco zdziwić, ale to czy jesteś gotowy na stały związek w oczach kobiety zależy od tego czy interesujesz się polityką oraz czy potrafisz zaopiekować się psem lub kotem.