Oto gadżet, który przypadnie do gustu wszystkim zakochanym, szczególnie tym, którzy pozostają w związkach na odległość. Rozłąka nie jest łatwa, mimo że obecne zaplecze technologiczne znacznie ułatwia kontakt, niezależnie od czasu i miejsca. Firma The Touch stworzyła innowacyjny pierścień HB Ring, pozwalający czuć bicie serca naszego wybranka, niezależnie od dzielących nas kilometrów.

 

Jak działa  HB Ring? Pierścień wykorzystuje łączność Bluetooth i smartfona z dedykowaną aplikacją. Wystarczy, że nasz pierścień sparujemy z drugim. Po stuknięciu w jego powierzchnię będziemy mogli czuć w czasie rzeczywistym rytm serca drugiej osoby, bez względu na to jak daleko będzie się od nas znajdować. W obydwu przypadkach konieczna jest jednak łączność z Internetem. Bateria wystarcza na 160 godzin czuwania i 14 godzin  działania.

 

Gadżet wykonany jest ze stali nierdzewnej w wersji podstawowej, a z różowego złota w wersji premium, pokrywa go natomiast szafirowe szkło chroniące przed rysami. Pierścień możecie zamówić na stronie producenta, lecz nie będzie to mały wydatek. W wersji podstawowej zapłacicie za niego – 599 dolarów, a premium – 2990 dolarów za parę.

Fot: thetouchx.com

HB Ring