Moda na zdrowy i aktywny styl życia nadal trwa. Podczas zimy wiele osób szuka zamiennika ćwiczeń na świeżym powietrzu –  siłownia, basen, zajęcia fitness. Pojawia się tylko jeden problem, gdzie szukać, by nie tracić zbyt dużo czasu na dojazdy i jak znaleźć miejsce,  cieszące się dobrą opinią i odpowiadające nam ceną. Z pomocą przychodzi nowy serwis Fitplanner, umożliwia on szybkie i wygodne wyszukanie dowolnych zajęć sportowych w najbliższej okolicy użytkownika.

 

W bazie Fitplannera znajduje się już przeszło 10 tysięcy klubów sportowych z 975 miast z całej Polski, a także 94 dyscypliny do wyboru. Dzięki odpowiednio dobranym kryteriom możemy wyszukać zajęcia, które najbardziej będą nam odpowiadać. Co wyróżnia serwis na tle konkurencji ? Twórcy Fitplannera uważają, że wyróżnia ich właśnie to, że nie są tylko „katalogiem” klubów, ale dobrze działającą wyszukiwarką zajęć sportowych. Serwis umożliwia również użytkownikom dodawanie opinii zarówno na temat poszczególnych zajęć, jak i klubów czy trenerów personalnych

.

– Obecnie pracujemy nad prototypem zapisu na zajęcia. Chcemy dać naszym użytkownikom wygodne narzędzie, dzięki któremu będą mogli łatwo i szybko zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia o dowolnej godzinie, bez konieczności np. czekania na połączenie telefoniczne – mówi Anna Firlej, jedna z założycieli serwisu Fitplanner. – Po to stworzyliśmy Fitplanner – aby uprościć wybór i dostęp do zajęć sportowych.