Masz problem z usiedzeniem w miejscu przed dłuższą chwilę, zawsze musisz coś przewracać w dłoniach, bawić się długopisem, bądź ruszać nerwowo nogi? Jeśli  tak, to ten gadżet będzie dla Ciebie idealny. Mowa o kostce Fidget Cube, która pozwoli Ci się skupić, rozładować napięcie i stres. Wszystko wskazuje na to, że nerwowych ludzi nie brakuje, gdyż twórcy kostko zebrali już ponad 3 miliony dolarów.

 

Źródło: kickstarter.com

kostka Fidget Cube1

Kostka gabarytami  jest nieco większa od standardowej kostki do gry, jednak w każdym z jej boków został umieszczony  maleńki gadżet, który ma zająć nasze ręce. Jest to miniaturowy dżojstik, przełącznik, obracająca się kulka, zębatki oraz kilka głośnych i cichych przycisków, a także wyżłobiona ścianka.

Źródło: kickstarter.com

kostka Fidget Cube2

Zapotrzebowanie na tak małe urządzenie okazało się bardzo duże, twórcy gadżetu zebrali już przeszło 3 miliony dolarów.  Jedna kostka ma kosztować jedynie 19 dolarów, jednak przesyłka do naszego kraju wyniesie drugie  tyle. Fidget Cube musi być wysyłany w kartoniku. Jeśli dokonując zakupu,  kupicie 10 sztuk możecie liczyć na darmową przesyłkę, dlatego dobrze jest złożyć zbiorowe zamówienie i znaleźć w swoim otoczeniu osoby, które również mają  problem z niespokojnymi rękami. Wysokość zebranej kwoty jednie potwierdza, że nie powinniście z tym mieć żadnego problemu.

Źródło: kickstarter.com

kostka Fidget Cube3

 

kostka Fidget Cube5

 

kostka Fidget Cube4