Wraz z nadejściem cieplejszych dni fani technologicznych nowości będę mieli kolejny powód do świętowania. Jeśli zaliczacie się do ich grona już teraz powinniście zarezerwować w swoim kalendarzu dni pomiędzy 13 a 15 kwietnia. W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie obędą się międzynarodowe targi Electronics Show 2018, to pierwsze takie wydarzenie Polsce, organizowane na tak szeroką skalę.  Partnerem strategicznym technologicznego eventu  jest sieć handlowa MediaMarkt.

 

W dzisiejszych czasach urządzenia elektroniczne  stanowią nieodzowny element naszego życia. Znacznie ułatwiają nam wykonywanie codziennych zadań, sięgamy po nie  zarówno  w pracy jak i w czasie wolnym. Fanów technologicznych urządzeń możemy znaleźć w każdy wieku, niezależnie od zainteresowań. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Fot: Materiały prasowe

 

 

„Rynek elektroniki użytkowej to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż. Jej rozwój stymulują zmieniające się potrzeby konsumentów i związane z tym zmiany społeczne zachodzące w wyniku postępu technologicznego, szczególnie mam tu na myśli technologie mobilne. Electronics Show to odpowiedź na potrzeby użytkowników i pasjonatów nowych technologii, którzy chcą być na bieżąco ze światowymi trendami”   – mówi Marcin Rosati, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

 

Jakie atrakcje czekają na uczestników kwietniowych targów Electronics Show?  Na pewno będą oni  mogli poznać rozwiązania, technologie i urządzenia prezentowane przez światowych producentów. Zaczerpną  porady u źródła i dowiedzą się jak korzystać z dobrodziejstw technologii w zaciszu własnego domu i biura.  Podczas wydarzenia będziemy mogli zobaczyć efektowne i dynamiczne prezentacje oraz pokazy. Miłośnicy sportu i cyfrowej rozrywki nie będą mieli na co narzekać. Dla uczestników zostały również przewidziane konkursy z nagrodami. W programie znajdą się również ciekawe konferencje z udziałem ekspertów. W Strefie Kosmicznej będzie można poszerzyć wiedzę o wszechświecie i przekonać się, jak technologie kosmiczne przenikają do codziennego życia.

 

„Electronics Show to wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku i okazja do odkrywania fascynującego cyfrowego świata. Wśród wystawców znajdą się ulubione marki polskich konsumentów, które zapewnią interaktywne, dynamiczne prezentacje swoich produktów i rozwiązań” – mówi Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu sieci MediaMarkt.

 

Electronics Show 2018 to rozrywka i edukacja w jednym. Wydarzenie organizowane jest z myślą o całych rodzinach. Na głównej scenie eksperci w fascynujący sposób opowiedzą o nowoczesnych technologiach i ich zastosowaniu w codziennym życiu. Tragi to idealna okazja do odkrywania tajemnic cyfrowego świata.

 

Więcej  informacji na temat wydarzenia znajdziecie pod adresem: Electronics Show 2018.