Ostatnimi czasy coraz większą popularność zdobywają   małe projektory, które pozwalają cieszyć się sporym obrazem w dosłownie każdym miejscu. Na tle innych miniaturowych projektów na pewno wyróżnia się Doogee Smart Cube P1.

 

Doogee Smart Cube P1 – projektor ktory pomylisz z Kostka Rubika5

Wizualnie niewiele różni się od dobrze znanej Kostki Rubika. Jednak to właśnie w tej małej kostce został zamieszczony bardzo funkcjonalny projektor. Pozwala on wyświetlić obraz o przekątnej do 100 cali.

Doogee Smart Cube P1 – projektor ktory pomylisz z Kostka Rubika1

Obraz wyświetla się w rozdzielczości 854×480 pikseli i cechuje się jasnością 70 lumenów oraz współczynnikiem kontrastu 800:1. Akumulator  o pojemności 4800 mAh pozwoli na korzystanie z urządzenia  przez 3 godziny. Może on również posłużyć jako power bank.

 

Doogee Smart Cube P1 – projektor ktory pomylisz z Kostka Rubika4

Projektor Doogee Smart Cube P1 można sparować ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Czterordzeniowy procesor Amlogic współpracujący z 1 GB pamięci RAM odpowiada za poprawne funkcjonowanie całości. Na dane przeznaczono 8 GB pamięci. W projektorze znalazł się również port USB, za pomocą  którego możemy podłączyć dodatkową pamięć, bądź inne akcesoria.  Doogee Smart Cube P1 może być nasz za cenę 999zł.