Jakość powietrza w Twoim domu może znacząco się poprawić w naprawdę prosty sposób. Dzięki nawilżaczowi Boneco S450 stanie się ono nawilżone, bez kurzu oraz bakterii. Co z jakością i kulturą pracy?

 

 

Energooszczędna praca i niezawodny design

 

Coraz gorsza jakość powietrza na zewnątrz ma wpływ także na jego właściwości w naszych domach czy przeróżnych innych budynkach, a to bardzo oddziałuje nie tylko na nasz komfort i zdrowie, ale także naszych pracowników czy domowników. Najczęstszym błędem jest dostrzeganie problemu dopiero wtedy, gdy zostanie nim dotknięty najmłodszy członek rodziny, osoba z alergią czy chorobami układu oddechowego. Okazuje się jednak, że można temu przeciwdziałać w dziecinnie prosty sposób.

 

Na ratunek przychodzi nam najnowszy nawilżacz powietrza Boneco S450. Marka zadbałaby urządzenie zostało zaprojektowane bardzo estetycznie. Szaro-biała kolorystyka obudowy sprawia wrażenie jakbyśmy mieli bezpośredni kontakt z dyskiem NAS, do którego również została upodobniona forma wraz z wyświetlaczem znajdującym się na froncie. Wymiary nawilżacza Boneco S450 to 355 x 240 x 334 mm, a waga nie przekracza 4,5 kg.

 

Górna część została wyposażona w pojemnik na olejki zapachowe lub neutralizator zapachów, dzięki czemu powietrze w Twoim domu będzie zawsze świeże i przyjemne. Wewnątrz także został wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 7 litrów. Jeżeli chcemy sprawdzić aktualny poziom wody to widoczny on jest  dzięki szybce w pojemniku. Natomiast jeśli chodzi o zasilanie to jest pobierane prosto z gniazdka sieciowego i wynosi  160, 360, a nawet 480W w zależności od trybu pracy urządzenia.

 

 

 

Jedno urządzenie- czyste powietrze w całym mieszkaniu

 

Nawilżacz parowy Boneco S450 zapewni czyste powietrze na powierzchni 60 m² lub 150 m³, dzięki maksymalnej wydajności 550 g/h. Przyciski umiejscowione pod wyświetlaczem służą do określenia trybu oraz intensywności pracy nawilżacza na poziom 30 do 70 procent. Można również wybrać opcję ciągłego działania (3 ustawienia wydajności). Natężenie hałasu z jakim działa nawilżacz powietrza mieści się w zakresie od 30 do 45 dB.

 

Para jaką emituje Boneco S450 wynosi tyle samo stopni co temperatura ciała, dzięki czemu podczas wrzenia pozbawiona jest wszelkich bakterii oraz drobnoustrojów. Do tego celu nie potrzebuje wykorzystywania filtrów, posiłkuje się tylko i wyłącznie wkładką przeciw mineralną, która w znaczy sposób ogranicza konieczność odkamieniania nawilżacza. O konieczności uzupełnienia zbiornika z wodą lub odwapnienia urządzenia informuje nas komunikat pojawiający się na wyświetlaczu.

 

 

fot: www.intecmedical.p

Urządzenie zostało również wyposażone w funkcję planowanego uruchomienia oraz wyłączenia. Ekran Boneco S450 zostaje automatycznie wyłączony podczas pory nocnej, a podczas niskiego poziomu wody w pojemniku natychmiast samoistnie zaprzestaje pracy. Mamy także możliwość sprawdzenia poziomu nawilżenia powietrza za pomocą pojedynczego przycisku nawet, gdy urządzenie jest wyłączone.

 

Cena takiego urządzenia wynosi 1129zł.