Potrzebny Ci nowy smartfon? Weź pod uwagę multimedialny kombajn ASUS ZenFone 4 Pro

 

ASUS ZenFone 4 Pro to najnowszy smartfon wyprodukowany jak sama nazwa wskazuje przez firmę ASUS. Został stworzony z myślą o ludziach ceniących sobie luksus w każdym detalu, dodatkowo w jego wyposażeniu znajduje się podwójny aparat, który daje Ci nieporównywalną możliwość w fotografii mobilnej. Najnowszy model ASUS jest pierwszym na świecie smartfonem, który został wyposażony w trzy wysokiej klasy matryce Sony, a także ASUS SuperPixel ™ Engine. Dzięki czemu możemy wykonać do ośmiu razy jaśniejsze zdjęcie podczas słabych warunków oświetleniowych.

 

Zobacz również: Smartfon, który powinien pojawić się w polskich sklepach

 

Technologia TriTech+™ daje możliwość sfotografowania światła w taki sposób jak go widzimy. Dzięki wyjątkowo szybkiej detekcji fazy z systemem Dual Pixel ASUS ZenFone 4 Pro łapie dokładną ostrość w zaledwie 0,03 sekundy. Na zdjęciu możemy dostrzec najmniejsze szczegóły, natomiast poruszające się obiekty są bardzo wyraźne.

 

ASUS ZenFone 4 Pro

 

Samrtfon ASUS ZenFone 4 Pro został wyposażony w specjalny 64-bitowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835, którego wydajność jest bardzo wysoka, dzięki ośmiu rdzeniom do 2,45 GHz szybkości zegara, a także do 6 GB pamięci RAM. Do tego wszystkiego wydajna grafika Adreno™ sprawia, że nawet najbardziej wymagająca aplikacja czy gra może znajdować się na Twoim smartfonie.

 

Zobacz również: Galaxy A8 zamiast Galaxy A5 (2018)

 

ASUS ZenFone 4 Pro został oczywiście wyposażony w czytnik linii papilarnych Live, który daje możliwość odblokowania telefonu w zaledwie 0,3 sekundy, a dodatkowo zapewnia większe bezpieczeństwo. Natomiast zintegrowany moduł NFC pozwala na dokonywanie wygodnych płatności mobilnych z Android Pay.