Wyobraźcie sobie gigantyczną bazę wirtualnej sztuki, historii i kultury, z której  możecie korzystać w dowolnym momencie, niezależnie od miejsca i czasu. Dzięki  Google nie musicie sobie tego wyobrażać, a możecie już z niej  skorzystać. Wszystko dzięki serwisowi o nazwie Arts & Culture, który dostępny jest nie tylko w komputerach, ale w formie aplikacji na smartfony. Dzięki temu dostęp do znajdującej się w nim wiedzy, zawsze będzie  przy Was.

 

Google w dość pomysłowy sposób zebrało wszystkie swoje materiały z serwisów Phostos, czy Street View, dołączył0  360 – stopniowe filmy, uzupełniło informacje nowymi materiałami, oraz zadbało o bieżącą aktualizację pojawiających się nowości. Użytkownik korzystając s serwisu może obejrzeć dzieła z 800 muzeów z całego świata!

googlearts

 

Arts & Culture to niesamowite kompendium wiedzy dotyczące naszej cywilizacji, które możecie poznawać nie wychodząc z własnego domu. Już teraz możecie obejrzeć pierwszy film Google Arts & Culture, a następnie udać się w wirtualną  podróż  po muzeach i galeriach nawet z najdalszych zakątków naszej planety. Gotowi na spacer? Zabytkowe katedry, biblioteki,  zabytkowe budowle czekają by je odkryć…