Kiedy patrzysz na półkę z kosmetykami swojej dziewczyny i porównujesz ją ze swoją dość ubogą, naprzeciw jej zbiorom kolekcją zaczynasz odczuwać lęk i lekki dyskomfort. Zastanawiasz się, czy wszystkie te urządzenia i kosmetyki są jej potrzebne? Kiedy ona znajduje czas by z tego wszystkiego skorzystać? Pomożemy Ci w tym wszystkim znaleźć korzyść dla siebie. W kosmetyczne swojej dziewczyny znajdziesz „magiczne” preparaty. Nawet nie dajesz sobie sprawy, ile możesz skorzystać, czerpiąc z jej zbiorów.

Mężczyźni mają silną potrzebę rozgraniczania pewnych rzeczy na damskie i męskie. Przekładają to na swoją codzienność. Łatwej im funkcjonować w świecie, gdzie pewne role i konkretne przedmioty są uporządkowane i podzielone. Wyobraźcie sobie, co by było gdyby, te granice zniknęły. Teraz wchodząc do sklepu, upewniacie się dyskretnie, stojącej obok Was partnerki, czy to na pewno jest męski dział? Jak usłyszycie potwierdzenie, od razu czujecie się pewnie i śmiało idziecie poszukiwać czegoś dla siebie. Kobietom przychodzi to znacznie łatwiej, one poruszają się przynajmniej po strefie beauty i fashion bardziej instynktownie. Zatem skoro mają takie doświadczenie może w pewnych kwestiach warto je wykorzystać. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile skarbów znajdziesz w kosmetyczce swojej dziewczyn. Przekonaj się, co warto od niej pożyczyć.

Płyn micelarny

Nie tylko cera kobiety wymaga odświeżenia. Jeśli Twoja cera jest kapryśna, przetłuszcza się i świeci pożycz od dziewczyny płyn micelarny. Zawarte w nim składniki i receptura oparta na technologii miceli dobrze oczyści naskórek, nie powodując jego przesuszenia i podrażnienia. Może jeszcze tego nie wiesz, ale zwykła woda źle działa na skórę. Wysusza ją i podrażnia. Na płatek kosmetyczny nanieś odrobinę preparatu i przetrzyj nim twarz. Efekt poczujesz od razu.

Peeling do ciała

Kto powiedział, że skóra mężczyzny musi być szorstka jak papier ścierny? Twoja kobieta od razu zobaczy różnicę, gdy zaczniesz używać peelingu do ciała. Twoja skóra stanie się miękka i delikatna. Pamiętaj również, że nieścierany naskórek jest pożywką dla drobnoustrojów.

kosmetyków

Paski oczyszczające na nos i strefę T

Wiesz, co to są zaskórniki? Czarne kropki które szpecą Twoją skórę. Najwięcej pojawia się ich w strefie T. Twoja Dziewczyna wie jak się z nimi uporać. Niezawodna broń do paski oczyszczające na nos i strefę T. Zabieg jest krótki i bezbolesny.

Maseczki do twarzy

Jeśli mieszkasz z kobietą to pewnie przywykłeś już do widoku maseczek i innych preparatów nakładanych na twarz. Nadszedł czas byś docenił ich dobroczynne działanie. Maseczki do twarzy są świetnym sposobem na uporanie się z problemami skórnymi, a szerokie spektrum oferty dostępnej na rynku pozwala na dobranie odpowiedniego produktu dla siebie. Nie ma się czego wstydzić. Możesz zamknąć się w łazience na 20 minut i wyjść z odmienioną skóra.

Żel do skórek

Kobiety uwielbiają męskie dłonie, ale przede wszystkim te zadbane. Nawet mężczyźni powinni pamiętać o usuwaniu skórek.Wiadomo nie jest to najmilsza czynność pod słońcem, ale czasami trzeba się poświecić. Ułatwisz sobie to zadanie stosując żel do skórek. Znajdziesz go u swojej dziewczyny lub w każdej innej drogerii.