Philips PowerPro Aqua 3w1 to odkurzacz nowej generacji przez co przyciąga uwagę szczególnie płci męskiej. Każdy mężczyzna XXI wieku zdaje sobie sprawę, że mieszkanie nie jest jakąś jaskinią czy składzikiem i należy o nie dbać. A takie sprzęty jak Philips PowerPro Aqua 3w1 w rękach faceta są na wagę złota.

 

Fot: polki.pl

 

Nowoczesny bezprzewodowy odkurzacz marki Philips PowerPro Aqua 3w1 pełni również funkcję mopa co w znacznym stopniu ułatwia codziennie porządki i pozwala utrzymać mieszkanie w czystości. To urządzenie nowej generacji pozwala na jednoczesne odkurzanie podłóg oraz dywanów a także mycie na mokro np. najróżniejszych plam z twardych powierzchni. Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi na wodę, który w dowolnej chwili możemy odłączyć od odkurzacza.

 

Dodatkowym plusem urządzenia Philips PowerPro Aqua 3w1 jest wbudowany ręczny odkurzacz do mebli za pomocą którego możemy pozbyć się między innymi okruchów ze stołu czy sierści zwierząt z łóżka. To bezprzewodowe małe cacko używa się bardzo wygodnie, a co najważniejsze możemy sięgnąć po nie tak naprawdę w każdej chwili bez konieczności rozkładania i podpinania do kontaktu.